Syrian2

Forum poświęcone grze Metin2 na prywatny serwer ' Syrian '


#1 2011-02-12 19:57:43

 [SGM]Sunushi

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 165
Punktów :   
WWW

Nowinki spod tygla ...

Drodzy gracze!
W tym temacie będę wam podawał od czasu do czasu nowinki związane z naszym serwerem - z tym na Hamachi ale także o pracach nad Dedykiem.

Nowinka 1 - Kamienie Duchowe


Debatowaliśmy nad sprawą kamieni duchowych razem z Potworkiem, doszliśmy do wniosku, ze będą one usunięte z NPC. Kamyki będą dropiły z Kamieni Metin na poziomy 35-120. Ktoś spyta: "Po co?","Dlaczego?:, "Jaki w tym sens?" Odpowiedź jest wręcz banalna, a po to aby gra była ciekawsza i bardziej urozmaicona. Aby zrobić umiejętność z poziomu G na P wystarczy tylko jeden kamień.

Nowinka 2 - Instrukcje, czy Księgi Umiejętności?


No właśnie, to pytanie zadaje sobie pewnie wiele osób, więc my od razu odpowiadamy. Instrukcji umiejętności niestety nie będzie u NPC, waszym zadaniem będzie ich wydropienie z Kamieni Metin (podobnie jak na serwerze polskim), oczywiście w dalszym ciągu u handlarzy pozostaną Rady Pustelnika i Zwoje Egzorcyzmu, aby ćwiczenie umiejętności nie było zbyt monotonne, jednak nie będą one tanie, i będzie ich mało bo tylko ok. 30 w jednej paczce. No ale to dopiero na serwerze dedykowanym...

Nowinka 3 - Grota Wygnańców - Nie dla każdego!


Razem z Potworkiem postanowiliśmy, że wstęp do Groty Wygnańców będzie podobny jak na serwerze polskim, mamy tu na myśli konieczność posiadania Krwistego Kamienia. Co do innych informacji to dodam jeszcze, że aby dostać się do goty to oprócz wymienionego wyżej przedmiotu będziecie potrzebowali odpowiednio na poziom pierwszy 75 poziom postaci, a na drugi 95. ktoś spyta "No dobrze, ale skąd ja wezmę krwisty kamień?". Odpowiedź jest prosta, kamień ów będziecie mogli zdobyć wykonując misję u Seon-Pyeonga, lub będzie można nabyć w Item-Shopie, za dość uczciwą cenę, kamień będzie również wypadał z Silnej Lodowej Wiedźmy. No dobrze ale jeszcze ktoś może spytać "Po co mi wstęp do groty?", a no po to aby zdobyć przedmioty niezbędne do wytworzenia zbroi, i broni, oraz aby szybko wbić upragniony poziom. Dodam jeszcze, że parę nowych kamieni Metin będzie występowało TYLKO w grocie.
Uwaga! Jeden kamień możesz wykorzystać tylko jeden raz! Podobnie jak przepustki do V2.

http://wiki.metin2.pl/images/4/45/Krwisty_Kamie%C5%84.jpg

Krwisty Kamień


Nowinka 4 - Polowanie czas zacząć!


Postanowiliśmy razem z Potworkiem dodać na serwerze dedykowanym polowania, podobne do tego z polskiego serwera. Będą one się różniły tym, ze nie będą na każdy poziom, a nagrody będą cenniejsze.Spis polowań podam gdy tylko, ustalimy końcowe rzeczy jak wymagane poziomy i inne drobnostki. Aby powiększyć waszą ciekawość powiem, że do wygrania w jednym z polowań będą przedmioty potrzebne do wytworzenia Szafirowym zbroi!

Nowinka 5 - Niby zwykły Olejek, a działa cuda!


Ciągle coś nam wpada do głowy. Tym razem chcę wam przedstawić system ulepszania Kamieni Dusz, który będzie obowiązywał na naszym serwerze. Jak już wiecie nasz serwer będzie troszkę inny niż każdy dedyk - w tym konkretnym przypadku postanawiamy wykluczyć Kamienie Dusz +5 u NPC. Jeżeli chcie posiadać ów kamień, to będziecie musieli się troszkę po gimnastykować, a mianowicie: trzeba najpierw zdobyć kamień duszy +4, dropi jak wszędzie z Kamieni Metin od 25 poziomu, a następnie zdobyć Olejek Niebios - przedmiot, który jest wymagany do ulepszania Kamieni Dusz na poziom +5. Spytacie "Skąd ja wezmę ten olejek?", a no z Kamieni Metin 45+, oraz mobów grupy Setaou. Ulepszenie kamienia Duszy będzie kosztowało 10.000.000 Yang, a szansa na powodzenie procesu wynosić będzie 85%.

http://wiki.metin2.pl/images/3/32/Olejek_Niebios.jpg

Olejek Niebios


Nowinka 6 - Czar Tobołu


Zapewne znudził już was widok, gdy otwieracie na prywatnym serwerze sklep, a tu zamiast zmienienia się naszej postaci w szkatułkę jak na PL-u, bohater po prostu stoi jak stał. My postanawiamy to zmienić! W związku z tym niebawem wgramy skrypt dzięki któremu, nasza postać podczas otwierania sklepu uzyska efekt jak na serwerze polskim!


Sunushi - Administrator ds. Forum, oraz Serwera.

Offline

 

#2 2011-02-13 07:41:03

 DeLores

Gadulec

21549518
Skąd: a kogo to?? ^^
Zarejestrowany: 2011-01-15
Posty: 116
Punktów :   

Re: Nowinki spod tygla ...

aha z tymi kamieniami to się cieszę bo nudy robić pół h jeden skill i mieć all prawie za free tak będzie trudniej dla leniów a lepiej dla mnie bo lubię chodzić na metki


no co tam może być no po prostu daj + albo - jak wolisz nie zbieram ani tego ani tego po prostu daj co mi się należy

Offline

 

#3 2011-02-13 08:00:32

 [SGM]Sunushi

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 165
Punktów :   
WWW

Re: Nowinki spod tygla ...

O to właśnie nam chodzi. Chcemy zabić monotonię ;-)


Sunushi - Administrator ds. Forum, oraz Serwera.

Offline

 

#4 2011-02-13 11:46:07

Goddess

Senior

Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 29
Punktów :   

Re: Nowinki spod tygla ...

No fajnie pomyślane

Offline

 

#5 2011-02-16 19:58:55

 [SGM]Sunushi

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 165
Punktów :   
WWW

Re: Nowinki spod tygla ...

Nowości, przeczytaj! ;-)


Sunushi - Administrator ds. Forum, oraz Serwera.

Offline

 

#6 2011-02-17 08:39:55

 DeLores

Gadulec

21549518
Skąd: a kogo to?? ^^
Zarejestrowany: 2011-01-15
Posty: 116
Punktów :   

Re: Nowinki spod tygla ...

no super tylko ten olejek to czemu aż tak trudno? ;p
P.S. sorka że nie odpisywałam długo ale choroba mnie złapała ;(


no co tam może być no po prostu daj + albo - jak wolisz nie zbieram ani tego ani tego po prostu daj co mi się należy

Offline

 

#7 2011-02-17 15:34:26

 [SGM]Sunushi

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 165
Punktów :   
WWW

Re: Nowinki spod tygla ...

Czy ja wiem , czy tak trudno? Z metka 45 łatwo będzie go zdobyć ;-)


Sunushi - Administrator ds. Forum, oraz Serwera.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oldtimerchojnow.pun.pl www.managerspeedwaya.pun.pl www.wisla-prokocim.pun.pl www.lovesensimusic.pun.pl www.rozowa.pun.pl